پاکشو
اخباردسته‌بندی نشده

مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام گروه صنعتی پاکشو

By 1397/05/4No Comments

مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام گروه صنعتی پاکشو، 31 تیر ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام گروه صنعتی پاکشو، 31 تیر ماه با حضور دکتر سزاوار رئیس هیات مدیره گروه صنعتی پاکشو، دکتر ظهرابی نماینده موسسه حسابرسی بیات رایان، خانم جعفرپور نماینده سازمان بورس، دکتر ابراهیمی نماینده گروه صنعتی گلرنگ، دکتر گودرزی نماینده شرکت توسعه صنایع گلرنگ، مهندس عالمی مدیر عامل گروه صنعتی پاکشو، آقای پرتوی دبیر جلسه و سهام‌داران و ذی نفعان در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
در این جلسه نخست پیام هیات مدیره قرائت شد. در این پیام آمده است: در سالی که گذشت هیات مدیره به عنوان امانتدار صاحبان سهام گروه صنعتی پاکشو، به یاری خداوند متعال و در سایه پشتیبانی و اعتماد سهامداران گرامی با وجود افزایش محدودیت‌ها و موانع در راستای افزایش سهم بازار و افزودن بر کیفیت محصولات تولیدی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.
در ادامه دکتر سزاوار رئیس هیات مدیره گروه صنعتی پاکشو بیان داشت: از افتخارات پاکشوست که همه ذی‌نفعان می‌توانند به صورت شفاف به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشند.
دکتر سزاوار همچنین ادامه داد: کسب افتخار کورپوریت ویدئوی پاکشو در جشنواره‌ معتبر نیویورک و حضور در جشنواره کن کورپوریت را تبریک می‌گویم. امیدارم افتخارات پاکشو ادامه پیدا کند و محصولات آن در سطح جهانی بیش از این بدرخشد و نام ایران را خوش آوازه‌تر کند.
همچنین دکتر سزاوار از راه‌اندازی پورتال سهامداران گروه صنعتی پاکشو تشکر کرد و گفت: اطلاع رسانی به سهامداران از طریق این پورتال به عنوان یک ابزار مناسب جای تقدیر دارد و سهامداران به این طریق از آخرین وضعیت سرمایه، مجامع، سود و زیان، گردش‌ها، مطالبات و سایر اخبار شرکت مطلع می‌شوند.
در این جلسه مهندس عالمی مدیر عامل گروه صنعتی پاکشو به ارائه گزارش فعالیت پاکشو در سال منتهی به 29 اسفند 96 پرداخت و گفت: در حوزه صادرات، گروه صنعتی پاکشو به شرکت‌های مختلفی از جمله آذربایجان، سوریه، عراق، قطر، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان صادرات دارد و از سال گذشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم و با توزیع‌کنندگان قدرتمند کشورهای مختلف وارد مذاکره شده‌ایم تا برندهای صادراتی پاکشو روی شلف‌های کشورهای مقصد به خوبی بدرخشد.
مهندس عالمی ادامه داد: در حوزه منابع انسانی در بخش آموزش در سال گذشته 84 دوره آموزشی برای 13384 نفر ساعت برگزار شده است.
در ادامه این جلسه دکتر ظهرابی نماینده موسسه حسابرسی بیات رایان، گزارش خود را ارائه داد. دکتر ظهرابی در این گزارش بیان داشت: به نظر این موسسه صورت‌های مالی یاد شده، وضعیت مالی گروه صنعتی پاکشو در تاریخ 29 اسفند 96 و عملکرد مالی و جریان‌های نقدی گروه از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب نشان می‌دهد.
این نشست با پرسش و پاسخ سهامداران ادامه یافت و در انتها با تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به 29 اسفند 97 به پایان رسید.

نظر بدهید