سپتامبر 26, 2020

پاکشو 7 هزار میلیارد ریال سود و به ازای هر سهم 350 تومان بین سهامداران تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه صنعتی پاکشو روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور سهامداران در سالن اجتماعات گروه صنعتی گلرنگ و همچنین مطابق پروتکل‌های ستاد ملی کرونا به صورت آنلاین برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست دکتر مسعود سزاوار ذاکریان رئیس هیات مدیره گروه صنعتی پاکشو تشکیل شد، تقسیم مبلغ 350 تومان سود به ازای هر سهم به تایید حاضران در جلسه رسید.

صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 98/12/29 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرارگرفت.

موسسه حسابرسی بيات رايان به‌ عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت، موسسه حسابرسی فراز مشاور ـ ديلمي پور، به‌ عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب و روزنامه‌ دنياي اقتصاد، روزنامه کثیرالانتشار گروه صنعتی پاکشو جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

 در این جلسه ضمن تصویب هزینه کمک‌های پاکشو به سیل‌زدگان و هزینه‌های انجام شده برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در سال 98، مصوب شد مبلغی تا سقف 5 میلیارد تومان در اختیار هیئت مدیره پاکشو برای انجام کمک‌های بشر دوستانه و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در نظر گرفته  شود.

 

صورت وضعیت مالی

جمع کل ارزش دارایی‌ها در صورت‌های مالی تلفیقی در 29 اسفند 98، بالغ بر 21.5 هزار میلیارد ریال گردیده ، این دارایی‌ها در سال قبل برابر با 12.5 هزار میلیارد ریال بوده است. میزان سود خالص شرکت اصلی در سال مالی مورد نظر برابر با 7.380.990.251.703 گردیده که نسبت به سود خالص سال پیش که 4.052.137.225.668 ریال  محقق شده، 82 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

سود پایه هر سهم

سود عملیاتی هر سهم 2.703 ریال، سود غیر عملیاتی 987 ریال و سود پایه هر سهم 3.690 ریال بوده است.

در ابتدای جلسه مهندس محمد عالمی، مدیرعامل شرکت پاکشو به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی 98 پرداخت و گفت: فروش خالص ( تلفیقی ) گروه صنعتی پاکشو از 14 هزار میلیارد ریال به بیش از 23 هزار میلیارد ریال افزایش یافته و  سود عملیاتی گروه  از 5 هزار و چهارصد  میلیارد ریال به بیش از 8 هزار و پانصد  میلیارد ریال رسیده است.

وی درادامه گفت: سود هر سهم شرکت اصلی با بیش از 78 درصد افزایش،‌ از 2026 ریال به 3690 ریال نایل شده است.

110 درصد بودجه فروش  18 هزار میلیارد ریالی محقق گردیده و همچنین درآمد حاصل از  سرمایه گذاریها از 96.6 میلیارد تومان در سال 1397 به 269 میلیارد تومان در سال 98 افزایش یافته است.

داغ‌ترین‌ها

نوامبر 21, 2020

دوره مجازی مارکتینگ و برندینگ برگزار شد

دوره مجازی «مارکتینگ و برندینگ» با تدریس معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو توسط انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران در روز 26 آبان ماه برگزار شد.

در این دوره آموزشی که مورد توجه فعالان حوزه بازاریابی و علاقه‌مندان به برندنیگ قرار گرفت، ابتدا سیر...


اکتبر 22, 2020

بازتاب خبر اهدای 10 هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم التحریر در رسانه‌ها

گلرنگ در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه طلوع بی‌نشان‌ها، ۱۰ هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر در مناطق صفر مرزی اهدا کرد.

این خبر در بیش از 20 رسانه از جمله خبرگزاری‌های ایرنا، مهر، تجارت نیوز، برنا، ایلنا، آنا و ... منعکس شد. متن این خبر به شرح...


سپتامبر 26, 2020

پاکشو 7 هزار میلیارد ریال سود و به ازای هر سهم 350 تومان بین سهامداران تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه صنعتی پاکشو روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور سهامداران در سالن اجتماعات گروه صنعتی گلرنگ و همچنین مطابق پروتکل‌های ستاد ملی کرونا به صورت آنلاین برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست دکتر مسعود سزاوار ذاکریان رئیس هیات مدیره گروه صنعتی...


جولای 2, 2020

دیدار مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو با همکاران واحد منابع انسانی

مهندس عالمی روز چهارشنبه ۱۱تیرماه ۹۹ در اولین بازدید دوره‌ای خود با همکاران واحد منابع انسانی دیدار کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمانه نشست. مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو این دیدار را با یاد استاد حاج محمد کریم فضلی و مرور ویژگی‌های اخلاقی ایشان آغاز کرد و در ادامه ضمن تقدیر...


فوریه 27, 2019

تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم...