۱۳۹۸/۴/۳۰

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه گروه صنعتی پاکشو (سهامی عام) 23 تیر ماه برگزار گردید

مجمع عمومی عادی سالانه گروه صنعتی پاکشو با حضور بیش از ۹۱۰۲ درصد سهامداران، صبح ۲۳ تیر ماه ۹۸ در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد. در ابتدای این جلسه جناب آقای محمد عالمی مدیر عامل گروه صنعتی پاکشو طی سخنانی با قرائت پیام هیات مدیره فرمودند: دستیابی به اهداف تعیین شده از مسیر فعالیتها و اقدامات زیر تامین شده است.

1- تامین بهینه و به موقع مواد اولیه و ملزومات تولیدی از منابع داخلی و خارجی .

2-تامین بهینه ارز مورد نیاز از منابع معتبر بر اساس پیش بینی انجام شده.

3- توسعه بازار محصولات از طریق شبکه های جدیدتوزیع .

4-افزایش بهره وری و مدیریت هزینه

عالمی ادامه داد: اهم فعالیتهای شرکت در سال 97 تامین مناسب و به موقع مواد اولیه بود. در زمینه تامین مناسب مواد اولیه با توجه به شرایط تحریم و محدودیتهای موجود بریا واردات وتامین مواد اولیه خارجی شرکت منابع نقدی خود را صرف تامین به موقع مواد اولیه خارجی کردکه صورتهای مالی آن را نشان می دهد.

وی افزود : با توجه به شرایط موجود بخشی از مواد اولیه خود را که قبلا از منابع خارجی تهیه می کرد به منابع داخلی تغییر داد واز آن تهیه می کند.

عالمی ادامه داد: در خصوص توسعه شبکه توزیع اقدام به توسعه بازار کردیم از پخشهای جدید البرز و سوره و پخشهای داروخانه ای استفاده کردیم که موجب شد کالاها در دسترس بیشتر مشتریان قرار گیرد.

وی گفت : ریسک شرکت ریسک نوسانات نرخ ارز است که کل کشور و صنایع آن با این مساله درگیر هستند.

به گفته وی حداقل سرمایه شرکت از هزار میلیارد ریال به 2هزار میلیارد ریال رسیده که افزایش 100 درصدی داشته است.

مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو خاطر نشان کرد: فروش شرکت از هزارو دویست میلیارد تومان در سال 97 به هزارو هشتصد میلیارد تومان در سال 98 می رسد.همچنین سود شرکت از 400 میلیارد تومان به 543 میلیارد تومان می رسد.

براساس این گزارش در این مجمع مسعود سزاوار به عنوان رییس مجمع ، به ترتیب آقایان مسعود گودرزی و سید جعفر موسوی به عنوان ناظزین اول ودوم و حسن پرتوی به عنوان منشی مجمع با اکثریت آرا به عنوان اعضا هیات رییسه مجمع عمومی انتخاب شدند.

سود نقدی به ازای هر سهم 300 تومان تعیین شد.براین اساس شرکت بیات رایان به عنوان بازرس قانونی و حسابرسی مستقل انتخاب گردید.همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت تعیین شد.

حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره به ازای هر دوجلسه برگزاری در ماه یک میلیون تومان مصوب شد.پاداش هیات مدیه نیز مبلغ 600 میلیون تومان به صورت سود ناخالص تعیین شد.

داغ‌ترین‌ها

دوره مجازی «مارکتینگ و برندینگ» با تدریس معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو توسط انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران در روز 26 آبان ماه برگزار شد. در این دوره آموزشی که مورد توجه فعالان حوزه بازاریابی و علاقه‌مندان به برندنیگ قرار گرفت، ابتدا سیر تحول بازاریابی (از بازاریابی...

گلرنگ در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه طلوع بی‌نشان‌ها، ۱۰ هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر در مناطق صفر مرزی اهدا کرد. این خبر در بیش از 20 رسانه از جمله خبرگزاری‌های ایرنا، مهر، تجارت نیوز، برنا، ایلنا، آنا و ... منعکس شد. متن این خبر به شرح ذیل است: به گزارش روابط...

پاکشو 7 هزار میلیارد ریال سود و به ازای هر سهم 350 تومان بین سهامداران تقسیم کرد. مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه صنعتی پاکشو روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور سهامداران در سالن اجتماعات گروه صنعتی گلرنگ و همچنین مطابق پروتکل‌های ستاد ملی کرونا به صورت آنلاین برگزار شد. در این مجمع...

مهندس عالمی روز چهارشنبه ۱۱تیرماه ۹۹ در اولین بازدید دوره‌ای خود با همکاران واحد منابع انسانی دیدار کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمانه نشست. مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو این دیدار را با یاد استاد حاج محمد کریم فضلی و مرور ویژگی‌های اخلاقی ایشان آغاز کرد و در ادامه ضمن تقدیر از همکاران...

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم از صادر کننندگان نمونه ملی صنعت تولیدکننده گرانول و پلاستیک،...