دسامبر 2, 2019

مسابقات کبدی و حمایت پاکشو از اولین دوره قهرمانی جوانان جهان

ترویج ورزشهای گروهی ( مسابقات کبدی ، مسابقات والیبال و ...) و فردی (مسابقات کشتی، کاراته و ...)  در بین جوانان و نوجوانان دستاوردهای بسیاری برای یک جامعه در زمینه های مختلف در بر خواهد داشت، دستاوردهایی چون ایجاد انگیزه رقابت و دوستی، تقویت توانمندی های جسمانی و تحلیل های ذهنی، ایجاد حس رضایت، شادی و هیجان و غیره.


از سوی دیگر فارغ از میزان جمعیت و ظرفیت هر جامعه، بالا بردن سطح رضایت عمومی و ایجاد فضای پر نشاط از ترویج مشکلات بسیاری جلوگیری می کند، معضلاتی چون خشونت، جرم، بی تفاوتی، فقر، فساد، اعتیاد و غیره... از این رو این وظیفه بر دوش تمامی اقشار قدرتمند جامعه است که پایه گذار فعالیت هایی عمومی جهت ادای دین به جامعه ای باشند که پله های پیشرفت و موفقیت را در قلبشان پیموده اند.


مسابقات کبدی جهانیحضور گروه صنعتی پاکشو (گلرنگ) به عنوان حامی برگزاری اولین دوره مسابقات جهانی کبدی


همواره یکی از آرمان های گروه صنعتی پاکشو در طول 60 سال خدمت و تلاش در عرصه صنعت، تاثیرگذاری بر روند بهبود وضعیت سلامت جسمانی و روان جامعه بوده و سعی دارد با حمایت، میزان آشنایی جوانان و نوجوانان را با میادین جدید ورزشی و سرگرمی افزایش دهد. مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان یکی از اهداف این شرکت بوده چرا که این ورزش را نمو استقامت و پایداری، روحیه تهاجمی برای پیروزی، همکاری در قالب کار تیمی، پشتیبانی و جنگندگی در جامعه علیه هجوم و فشار می داند.


گروه صنعتی پاکشو این سری از مسابقات کبدی را با نام آشنای یکی از برندهایش "گلرنگ" حمایت کرده که تولید کننده محصولات شوینده و بهداشتی در بازار داخلی و خارجی است. پاکشو مفتخر است قهرمانی تیم ملی جوانان کبدی ایران را در کنار بازیکنان پرتوان و قدرتمند این تیم جشن بگیرد و سهم کوچکی در اشاعه فرهنگ پیروزی و شادی در جامعه باشد.
امید است با اعتماد ملی، این عزیزان عرصه های بزرگتر را فاتح و شادی بخش دلهای هواداران و حامیان باشند.


مسابقه کبدی قهرمانی تیم ملی

اولین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان


این مسابقات توسط مقامات بین المللی و کشوری در تاریخ 20 آبان ماه در سالن چند منظوره المپیک کیش با حضور کشورهای ایران، پاکستان، افغانستان، دانمارک، کنیا، عراق، تایوان، سریلانکا، مالزی، تایلند، ترکمنستان، بنگلادش، اوگاندا، ترکیه و آذربایجان برگزار گردید.


تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی به مصاف کشورهای تایلند، ترکمنستان و مالزی رفت و پیروز میدان شد و پس از شکست چین تایپه در مرحله یک چهارم نهایی به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و در نهایت با شکست دادن تیم بنگلادش به فینال مسابقات راه یافت و در پایان تیم قدرتمند سید جواد موسوی با شکست دادن تیم کنیا بر سکوی نخست اولین دوره رقابتهای کبدی قهرمانی جوانان جهان ایستاد.


روز دانش آموز و حمایت شرکت پاکشو از دانش آموزان دبستان اسلام آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین‌ها

آوریل 27, 2019

توسعه و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 2015

امروزه نیاز بسیاری از سازمان‌ها به استانداردهای خانواده ISO 9000 بسیار تامل‌برانگیز است و به عبارتی یکی از شاخصه‌های استاندارسازی نحوه مدیریت کیفیت سازمان‌ها در سطح جهانی می‌باشد. ISO 9001 به عنوان شاخصه اصلی این خانواده مطرح است؛ به طوریکه تا کنون تعداد  1106356 گواهینامه در سطح جهان توسط سازمان...


آوریل 24, 2019

حضور گروه صنعتی پاکشو در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  • نمایشگاه بین المللی تهران
  • 2 الی 5 اردیبهشت
  • غرفه گروه صنعتی پاکشو


فوریه 27, 2019

تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم...