پاکشو

عملکرد مثبت گروه صنعتی پاکشو در 3 ماه اخیر و رشد 62 درصدی سهام آن مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و خبرگزاری‌هایی همچون ایرنا، عصرایران، مهر، خبرآنلاین، اقتصاد نیوز، تجارت نیوز، اقتصاد آنلاین، نبض بورس، فصل تجارت، بورس نیوز، دنیای بورس و… آن را انعکاس دادند.
متن این خبر به شرح ذیر است:
عملکرد مثبت گروه صنعتی پاکشو در 3 ماه اخیر، مهر تاییدی بر دلایل صعودی بودن ارزش سهام این شرکت است، چرا که در این مدت، سود خالص 3ماهه بر مبنای 400 میلیارد سرمایه 347 ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 62 درصد رشد داشته ‌است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پاکشو، نوسانات بورس در سه ماه گذشته گرچه برای بسیاری از سرمایه‌گذاران ناخوشایند بوده، اما برای برخی دیگر، همچون شرکت پاکشو این دلگرمی باعث ایجاد صف خرید برای این نماد شده‌ است.

سود خالص سهام پاکشو در 3 ماه نخست 99، نسبت به دوره مشابه سال 98، 62 درصد رشد داشته است و مبلغ 347 ریال با سرمایه 400 میلیارد تومان به ازای هر سهم سود محقق کرده است.

از نگاهی دیگر رشد 59 درصدی درآمد‌های عملیاتی و افزایش 32 درصدی سود عملیاتی نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیانگر رشد مالی قابل توجه این شرکت است.

با وجود شرایط دشوار اقتصادی، گروه صنعتی پاکشو موفق به تولید 63 هزار و 429 تن محصول شده است که این میزان تولید در سه ماه نخست سال 99 با رشد 33 درصدی در فروش همراه بوده است.

انعکاس این خبر را در خبرگزاری‌ها می‌توانید در لینک‌های زیر مشاهده کنید:

خبرگذاری جمهوری اسلامی ایران

افتصاد نیوز

تجارت نیوز

بورس امروز

دنیای بورس

 

نظر بدهید