آگوست 17, 2020

نحوه دریافت وجوه حاصل از فروش حق تقدم های گروه صنعتی پاکشو

در راستای اجرای ماده 17 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه، خالص وجوه حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده این شرکت موضوع افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1398/11/27 و مصوبه هیأت مدیره مورخ 1398/12/24، کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت می توانند از تاریخ 1399/05/28 به شرح ذیل نسبت به دریافت مبالغ یاد شده اقدام نمایند.

 

• كليه اشخاص حقيقي كه دارای حق تقدم استفاده نشده می باشند، می توانند طبق برنامه زمان بندي فوق با مراجعه به شعب بانك صادرات سراسر كشور و در دست داشتن اصل و كپي كارت ملي نسبت به دريافت مبلغ خالص حق تقدم استفاده نشده متعلقه اقدام نمايند.

• سهامداران حقوقی می توانند طبق زمان بندي فوق از طريق تماس با امورسهام شرکت به شماره (021-89316339)، ارسال درخواست کتبی و اعلام شماره حساب و شماره شبای بانکی به آدرس شرکت (خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک 29) نسبت به دریافت مبلغ حق تقدم استفاده نشده اقدام نمایند.

داغ‌ترین‌ها

اکتبر 22, 2020

بازتاب خبر اهدای 10 هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم التحریر در رسانه‌ها

گلرنگ در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه طلوع بی‌نشان‌ها، ۱۰ هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر در مناطق صفر مرزی اهدا کرد.

این خبر در بیش از 20 رسانه از جمله خبرگزاری‌های ایرنا، مهر، تجارت نیوز، برنا، ایلنا، آنا و ... منعکس شد. متن این خبر به شرح...


سپتامبر 26, 2020

پاکشو 7 هزار میلیارد ریال سود و به ازای هر سهم 350 تومان بین سهامداران تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه صنعتی پاکشو روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور سهامداران در سالن اجتماعات گروه صنعتی گلرنگ و همچنین مطابق پروتکل‌های ستاد ملی کرونا به صورت آنلاین برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست دکتر مسعود سزاوار ذاکریان رئیس هیات مدیره گروه صنعتی...


سپتامبر 13, 2020

زمان پرداخت سود سهام پاکشو اعلام شد

سود سهام مصوب مجمع برای کلیه سهامداران حقیقی از 15 مهر1399 تا پایان مهلت قانونی و سود سهام مصوب مجمع برای کلیه سهامداران حقوقی نیزاز اول آبان 1399 تا پایان مهلت قانونی پرداخت خواهد شد. این سود سهام شامل کلیه سهامدارانی می‌شود که در تاریخ 31 شهریور (روز برگزاری مجمع عمومی...


جولای 2, 2020

دیدار مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو با همکاران واحد منابع انسانی

مهندس عالمی روز چهارشنبه ۱۱تیرماه ۹۹ در اولین بازدید دوره‌ای خود با همکاران واحد منابع انسانی دیدار کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمانه نشست. مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو این دیدار را با یاد استاد حاج محمد کریم فضلی و مرور ویژگی‌های اخلاقی ایشان آغاز کرد و در ادامه ضمن تقدیر...


فوریه 27, 2019

تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم...