دسامبر 12, 2018

صادرکنندگان نمونه استان تهران معرفی شدند

15 صادرکننده نمونه استان تهران در آیینی با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت معرفی شدند و با اهدای لوح سپاس از آنها قدردانی به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، آیین معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران صبح دوشنبه، 19 آذر ماه 97 با حضور «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت، «محمدرضا مودودی» سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، «مسعود خوانساری» رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و همچنین تعدادی از بخش خصوصی فعال در زمینه صادرات، در هتل ارم تهران برگزار شد.

صادرکنندگان نمونه ۱۵ صادرکننده نمونه در بخش‌های مختلف کشاورزی، فولاد، صنایع غذایی، دارویی و خدمات فنی و مهندسی جزو برگزیدگان این دوره هستند. همچنین ۵ صادرکننده هم شایسته قدردانی شناخته شدند. در انتخاب و قدردانی از صادرکنندگان نمونه استان تهران، فرایند کار اعم از بررسی پرونده ها و انتخاب صادرکنندگان نمونه توسط بخش خصوصی و به نمایندگی از آن توسط اتاق بازرگانی تهران صورت گرفته است.

صادرکنندگان نمونه در این آیین، از 15 شرکت تولیدی شامل «نفت بهران»، «نیواد برزن»، «سینا کاشی»، «شیشه مظروف یزد»، «نانو فناوران دارویی الوند»، «صنایع ریخته گیری پرلیت آسیا»، «مجتمع صنایع لاستیک یزد»، «تجارت آرمان پگاه»، «فرآورده های لبنی تین» ، «دمنده»، «لوله گسترخادمی»، «تولیدی و صنعتی ممتاز سهند»، «شیر پاستوریزه پگاه تهران»، «شیشه سازی مینا» و «صانیر» به عنوان صادرکننده نمونه قدردانی شد. علاوه بر این، از شرکت های «گروه صنعتی پاکشو» ، «آذرپاسیلو»، «دشت بهشت آریا»، «آرتا ویل تایر» و «پارس تابلو» به عنوان شرکتهای شایسته تقدیر، تجلیل شد.

داغ‌ترین‌ها

جولای 2, 2020

دیدار مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو با همکاران واحد منابع انسانی

مهندس عالمی روز چهارشنبه ۱۱تیرماه ۹۹ در اولین بازدید دوره‌ای خود با همکاران واحد منابع انسانی دیدار کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمانه نشست. مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو این دیدار را با یاد استاد حاج محمد کریم فضلی و مرور ویژگی‌های اخلاقی ایشان آغاز کرد و در ادامه ضمن تقدیر...


فوریه 8, 2020

آیا استفاده از محصولات آنتی باکتریال برای بدن مضر است؟!

 

امروزه طیف وسیعی از محصولات با ادعای آنتی باکتریال در بازارهای جهانی عرضه می شوند. بسیاری از خمیر دندان ها، دهان شویه ها، صابون های دست و صورت، لوسیون های دست و بدن و شامپوهای سر و یا بدن از آن جمله اند. همزمان با گسترش این محصولات، این باور...


آوریل 27, 2019

توسعه و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 2015

امروزه نیاز بسیاری از سازمان‌ها به استانداردهای خانواده ISO 9000 بسیار تامل‌برانگیز است و به عبارتی یکی از شاخصه‌های استاندارسازی نحوه مدیریت کیفیت سازمان‌ها در سطح جهانی می‌باشد. ISO 9001 به عنوان شاخصه اصلی این خانواده مطرح است؛ به طوریکه تا کنون تعداد  1106356 گواهینامه در سطح جهان توسط سازمان...


فوریه 27, 2019

تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم...