۱۳۹۹/۹/۱

دوره مجازی مارکتینگ و برندینگ برگزار شد

دوره مجازی «مارکتینگ و برندینگ» با تدریس معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو توسط انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران در روز 26 آبان ماه برگزار شد.

در این دوره آموزشی که مورد توجه فعالان حوزه بازاریابی و علاقه‌مندان به برندنیگ قرار گرفت، ابتدا سیر تحول بازاریابی (از بازاریابی سنتی تا بازاریابی مبتنی بر ارزش) و بازاریابی استراتژیک مطرح شد و سپس مهندس محسن امینی‌نیک به بررسی رفتار مصرف کننده در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی پرداختند.

بازارگرایی و برندگرایی، اهمیت و سطوح نوآوری در بازاریابی و برندسازی، مدل‌های مطرح در حوزه برندسازی و رویکردهای هفت گانه به برند، مدیریت استراتژیک برند، انواع شیوه‌های برندسازی، ارزش‌گذاری برند و آخرین گزارش‌های بین المللی مرتبط با آن و در نهایت مسئولیت اجتماعی برند، بازاریابی اجتماعی، خلق ارزش مشترک و اخلاق در بازاریابی و طراحی از دیگر مباحثی است که در این دوره تدریس شد و مورد بحث قرار گرفت.

در پایان این دوره مجازی، معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

در حاشیه این دوره یکی از سوالات که از سوی روابط عمومی انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران از مهندس امینی‌نیک مطرح شد، وضعیت تولید و بازاریابی محصولات در داخل کشور بود که معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو در این زمینه اظهار داشتند:

«شرکت‌های ما با وجود شرایط تحریمی و فشار و مشکلات بسیار دیگر، خیلی تلاش می‌کنند و محصولات خوبی ارائه می‌دهند، ولی در حوزه مارکتینگ و کیفیت ادراکی برنامه‌های کامل و درستی ندارند که باعث می‌شود به نتیجه مطلوب نرسند. با این‌که به کیفیت آزمایشگاهی بسیاری از محصولات شوینده و بهداشتی ایرانی نمره خوبی می‌دهم، ولی باید بگویم متاسفانه تولید‌کنندگان ایرانی در حوزه مارکتینگ و کیفیت ادراک شده کار نکرده‌اند و فکر می‌کنم خیلی بیشتر و بهتر از این باید کار شود.»

داغ‌ترین‌ها

11/21/2020

دوره مجازی مارکتینگ و برندینگ برگزار شد

دوره مجازی «مارکتینگ و برندینگ» با تدریس معاونت بازاریابی و تحقیق و توسعه گروه صنعتی پاکشو توسط انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران در روز 26 آبان ماه برگزار شد.

در این دوره آموزشی که مورد توجه فعالان حوزه بازاریابی...


10/22/2020

اهدای 10 هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر

گلرنگ در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه طلوع بی‌نشان‌ها، ۱۰ هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر در مناطق صفر مرزی اهدا کرد.

این خبر در بیش از 20 رسانه از جمله خبرگزاری‌های ایرنا، مهر، تجارت نیوز، برنا، ایلنا، آنا و ... منعکس شد. متن این خبر به شرح...


09/26/2020

تقسیم 7 هزار میلیارد ریال سود سهام پاکشو

پاکشو 7 هزار میلیارد ریال سود و به ازای هر سهم 350 تومان بین سهامداران تقسیم کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه صنعتی پاکشو روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور سهامداران در سالن اجتماعات گروه صنعتی گلرنگ و همچنین...


07/02/2020

دیدار مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو با همکاران واحد منابع انسانی

مهندس عالمی روز چهارشنبه ۱۱تیرماه ۹۹ در اولین بازدید دوره‌ای خود با همکاران واحد منابع انسانی دیدار کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمانه نشست. مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو این دیدار را با یاد استاد...


02/27/2019

تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، از 17 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مراسم...