صفحه اصلی > آخرین اخبار - جزئيات اخبار

اخذ جایزه بین المللی برای طراحی وب سایت سافتلن

وب سایت سافتلن موفق به اخذ جایزه بین المللی Special Kudos در مسابقات بین المللی CSS Design Awards گردید.

CSSDA ،CSS Design Awards، یک پلت فرم بین المللی جایزه طراحی و توسعه وب سایت می باشد که در سال 2009 تاسیس و در سال 2010 معرفی گردید. طراحان و استودیوهایی که طراحی های وب سایت آن ها از لحاظ UI ، UX و خلاقیت، منحصر به فرد باشد، نمونه کارهای خود را برای داوری در این پلت فرم ثبت نام می نمایند.

پس از معرفی یک وب سایت به CSSDA، هیئت بین المللی داوران حرفه ای که بیش از صد نفر می باشند، وب سایت ها را از لحاظ UI ) UI مخفف User Interface می باشد که در صنعت نرم افزار به هر چیزی که در صفحه نمایش داده می شود گفته می شود که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول، ویدئوها، رنگ های استفاده شده و ... می باشد.)، UX ) UX مخفف User Experience می باشد که بسیار وسیع تر از UI می باشد و به تجربه و احساس کاربر زمانی که از سایت استفاده می نمایند به عنوان مثال دسترسی راحت به اطلاعات گفته می شود.) و خلاقیت بررسی می کنند و وب سایت هایی که در داوری مقدماتی پذیرفته شوند در لیست نامزدهای دریافت Award قرار می گیرند.

اگر میانگین امتیازات در هر یک از سه شاخه بیشتر از 6 باشد، وب سایت، برنده جایزه Special Kudos خواهد شد که وب سایت سافتلن موفق به دریافت این جایزه در آپریل 2018 (اردیبهشت 97) گردید.

شایان ذکر است که وب سایت سافتلن در مارچ 2018 (فروردین 97) نیز موفق به کسب عنوان STAR در مسابقات بین المللی طراحی وب سایت CSSWinner گردیده بود.

گروه خبري   :   گروه صنعتی پاکشو
تاریخ    :   1397/02/04
ساعت    :   11:29:49


نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران